Днів
Годин
Хвилин
Секунд

7-ма Міжнародна виставка машин, обладнання та технологій для гірничодобувної, вугільної та будівельної промисловості

Зустрінемось після перемоги! • Україна • Запоріжжя • ВЦ «Козак Палац»

На лоти повторного аукціону ціни знижено удвічі!

news
   
Чотири об‘єкти виставили на повторний аукціон із дисконтом 50% від початкової вартості.

20 травнявідбудеться електронний аукціон з продажу спецдозволів на геологічне вивчення, у т.ч. ДПР молібденових руд, підземних вод, глин і суглинків, а також на видобування мінеральних природних столових вод. Початкова ціна об’єктів повторного аукціону становить 50% початкової ціни лотів. 

«Ми запрошуємо надрокористувачів звернути увагу на пропозицію із дисконтом, наразі Служба працює над тим, аби залучити якомога більше інвестицій у видобувну галузь і створити привабливі можливості для бізнес-спільноти. Повторний аукціон із удвічі меншою вартістю тих самих об‘єктів, переконаний, буде цікавою можливістю для потенційних інвесторів, більш детальну інформацію по кожному з об‘єктів можна знайти у Інвестиційному атласі», — зазначив голова Держгеонадр Роман Опімах.

Одним з чотирьох об’єктів є спецдозвіл на розробку ділянки «Червоної» з рудопроявом молібдену. Вона розташована у Криворізькому районі Дніпропетровської області, має площу 174,3 га. Основним корисним компонентом руд ділянки є молібден. Крім молібдену, чітко фіксується підвищений вміст супутніх корисних компонентів: міді, вісмуту, вольфраму, ренію, золота, срібла і деяких інших компонентів. Враховуючи знижку, початкова вартість лоту становить 2 242 401 грн.

Молібден використовують для отримання жаростійкої сталі та високоміцних сплавів, а також в літакобудуванні, медицині, в ядерній, хімічній і нафтовій промисловості, електроніці, термотехніці, для виготовлення добрив.

Цікавим є лот Борисівська ділянка в Іллінецькому районі Вінницької області на ГВ у т.ч. ДПР глин і суглинків, площею 5,5 га. Очікувані запаси цегельної сировини Борисівської ділянки – 250 тис. м3 (з них глин – 100 тис. м3, суглинків – 150 тис. м3). Початковою вартістю лоту на повторний аукціон визначено 2580 грн. Ділянка була номінована для виставлення на аукціон надрокористувачем.

Також до уваги інвесторів запропонована ділянка надр в с. Сливине Миколаївського району Миколаївської області на ГВ у т.ч. ДПР підземних вод, де розташована свердловина № 1202. Початкова вартість лоту становить 6 212 грн. Свердловина пробурена на глибину 28 м, її дебіт – 6 м3 /добу. Вода придатна після попередньої очистки для питного використання, зокрема і для виробництва фасованої питної води.

Іволжанське родовище (свердловини № 1 та № 2) у Сумському районі Сумської області на видобування мінеральних природних столових вод – ще один об’єкт для інвестування. Його початкова вартість – 1 442 605,50 грн. Балансові експлуатаційні запаси мінеральних підземних природних столових вод придатні для промислового розливу в кількості 250 м3 /добу за категорією В. Дебіт свердловин № № 1, 2 досягає 5,8 л/с при зниженні рівня на 4,4 м. Води кваліфікуються як природні столові гідрокарбонатні кальцієві, магнієво-кальцієві з мінералізацією 0,3-0,7 г/дм3. Мінеральна природна столова вода Іволжанського родовища внесена до ДСТУ 878-93 «Води мінеральні питні» і є кондиційною для промислового розливу у пляшки під назвою «Іволжанська».

Лоти вже опубліковано в системі електронних аукцонів Prozorro.Продажі.

Джерело