Днів
Годин
Хвилин
Секунд

7-ма Міжнародна виставка машин, обладнання та технологій для гірничодобувної, вугільної та будівельної промисловості

Зустрінемось після перемоги! • Україна • Запоріжжя • ВЦ «Козак Палац»

Акредитація журналістів

Для роботи на всіх виставках, конференціях, конгресах, форумах та інших заходах, організованих компанією ДП «Прем'єр Експо», представники ЗМІ повинні пройти обов'язкову акредитацію. Заявки на акредитацію приймаються лише від офіційно зареєстрованих ЗМІ.

Акредитовані представники ЗМІ можуть безкоштовно відвідувати виставку та ділові заходи (крім тих, які вимагають окремих запрошень) в усі дні їх роботи, отримують іменний бейдж, путівник і інші інформаційні матеріали. Крім того, акредитовані журналісти можуть безкоштовно скористатися послугами прес-центру виставки: сприяння в організації інтерв'ю VIP гостей або учасників заходу; free Wi-Fi; ноутбук з доступом в інтернет і оргтехніка (принтер, факс, ксерокс); зарядний пристрій для мобільних телефонів і гаджетів; чай, кава, солодощі.

Журналістам, які пройшли акредитацію, для отримання бейджа «Преса» необхідно мати при собі службове посвідчення представника ЗМІ і пред'явити його при реєстрації в МВЦ.

Акредитація ЗМІ не поширюється на співробітників рекламних та інших комерційних відділів. Для безкоштовного відвідування виставки вони можуть оформити електронний квиток на сайті виставки. Акредитація не дає права проводити промоакції (роздачу рекламних матеріалів, презентації) без узгодження з організатором виставки.

Подальша публікація матеріалів в друкованому або електронному вигляді, демонстрація відеоматеріалів повинні супроводжуватися зі згадуванням про назву виставки і її організатора - компанію ДП «Прем'єр Експо». Будемо вдячні за посилання на опубліковані інформаційні матеріали: pdf-документи, статті, інтерв'ю, відеоролики, фотографії тощо.

Для представників ЗМІ, які в період дії або після події не висвітлювали діяльність виставки, на розсуд організаторів може бути відмовлено в акредитації на подальші заходи компанії ДП «Прем'єр Експо».

Ми відкриті до спілкування!