Міжнародна виставка обладнання, спеціальної техніки та технологій для видобутку, збагачення та транспортування корисних копалин
7-9 Жовтня 2020 • Україна • Запоріжжя • ВЦ «Козак Палац»


Офіційна підтримка виставки:de86824e-999e-4f36-9770-3fc067981c54.png
Офіційний лист Міністерства енергетики та вугільної промисловості України

 

de86824e-999e-4f36-9770-3fc067981c54-(1).png
Офіційний лист Державної служби геології та надр України (Держгеонадра України)

1200px-Logo_of_the_State_Service_of_Ukraine_on_Labor-svg.png
Офіційний лист Державної служби України з питань праці

 

 

 


 


Відгуки учасників виставки:Компанія"Zeppelin"


З 11 по 13 жовтня у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» проходила виставка MiningWorld Ukraine 2017. Це єдина в Україні міжнародна спеціалізована виставка обладнання, спеціальної техніки та технологій для видобутку, збагачення та транспортування корисних копалин. В цьому році майже 90 компаній з 11 країн світу взяли участь у виставці. Це провідні іноземні та національні компанії, які представили свої новітні розробки обладнання, спеціальної техніки та технологій. Виставку відвідали керівники підприємств, топ менеджери гірничодобувних компаній, металургійних і гірничо-збагачувальних підприємств, а також представники державних структур природоохоронного, геологічного та екологічного напрямків.


Читати далі

Компанія ТОВ "НВП "НКЕМЗ"


20171011_095959_resized.jpg

Участь у виставці дозволило нам отримати якісні корисні контакти як з новими (потенційними) так і з постійними партнерами. Саме прямий контакт зі споживачами максимально корисний у створенні нової продукції і модернізації тієї, що вже випускається. Нагадаємо, MiningWorld Ukraine - єдина в Україні міжнародна спеціалізована виставка гірничодобувної галузі. Провідні іноземні та національні компанії представляють тут свої розробки новітнього обладнання, спеціальної техніки та технологій. Виставку відвідують керівники підприємств, топ менеджери гірничодобувних компаній, металургійних і гірничо-збагачувальних підприємств, проектних організацій та вищих навчальних закладів, а також державних структур природоохоронного, геологічного та екологічного напрямків, охорони праці, гірничого нагляду.  


Читати далі