Днів
Годин
Хвилин
Секунд

6 Міжнародна виставка гірничодобувної, вугільної та будівельної промисловості

5-7 жовтня 2021 • Україна • Запоріжжя • ВЦ «Козак Палац»

ЦГЗК спрямував 67,8 млн грн на купівлю гірничої техніки

news
Комбінат придбав два нових БелАЗи 75131
ЦГЗК спрямував 67,8 млн грн на купівлю гірничої техніки
Центральний гірничо-збагачувальни комбінат (ЦГЗК) у рамках інвестиційної програми 2021 спрямував 67,8 млн грн на купівлю двох нових БелАЗ 75131 в гірничотранспортний цех №1. Про це повідомив 0564.ua.

Машини пристосовані для роботи в різних кліматичних умовах. Рама вантажівок створена з низьколегованої сталі, а в місцях підвищених навантажень доповнена зварними елементами. Також на БелАЗи встановлені потужні двигуни на 1600 кінських сил.

Нова техніка розширила автопарк кар’єрних самоскидів гірничотранспортного цеху №1 до 35 одиниць.
 
«Сучасні машини дають змогу ефективніше справлятися з виробничими завданнями. У випадку з автосамосвалами – підвищувати обсяг і швидкість транспортування руди, скорочувати простої через ремонти. Одне із завдань нової техніки – покращення умов праці та створення комфортних робочих місць для наших машиністів», – наголосив Дмитро Шевчик, гендиректор Центрального ГЗК.
 
Як повідомляв GMK Center, ЦГЗК спрямував €680 тис. На придбання нового самохідного автокрана Liebherr LT 1055 в автотранспортний цех. Також раніше комбінат інвестував понад 106 млн грн у модернізацію трьох екскаваторів Глеєватського і Артемівського кар’єрів.

Центральний ГЗК входить до п’ятірки найбільших виробників залізорудної сировини в Україні. Спеціалізується на видобутку і виробництві ЗРС: концентрату із вмістом заліза 65% і 68,2%, а також окатишів із вмістом заліза 63,9%.

За підсумками 2020 року ЦГЗК скоротив виробництво товарних окатишів на 5,4% в порівнянні з попереднім роком. Випуск залізорудного концентрату зріс на 10%, до 4,904 млн т.

Джерело