Міжнародна виставка обладнання, спеціальної техніки та технологій для видобутку, збагачення та транспортування корисних копалин
7-9 Жовтня 2020 • Україна • Запоріжжя • ВЦ «Козак Палац»

Відгуки учасників про виставку

ЦЕППЕЛІН УКРАЇНА БЕРЕ УЧАСТЬ У MINING WORLD UKRAINE 2018

10 – 12 Жовтня в Києві відбулась Міжнародна спеціалізована виставка гірничовидобувної галузі - Mining World Ukraine. Організатор виставки – ДП Прем'єр Експо, за підтримки Міністерства енергетики та вугільної промисловості України та Державної служби геології та надр України.

Це унікальний захід, де ведучі іноземні та національні компанії представляють свої новітні розробки обладнання, спеціальної техніки та технологій. З 10 по 12 жовтня виставку відвідали керівники підприємств, топ-менеджери гірничовидобувних компаній, металургійних і гірничо-збагачувальних підприємств, проектних організацій, а також державних структур природоохоронних, геологічних та екологічних напрямків, охорони праці, гірничого нагляду.Mining World Ukraine дає можливість не лише побачити нові зразки, а й оцінити технічні та ходові характеристики моделей відомих світових виробників на тестовій площадці. На виставці демонструються технології та обладнання для видобутку відкритим і підземним способами. Спеціалізація - не тільки видобуток вугілля, але й уся гірничовидобувна промисловість: від подрібнених і піщано-гравійних сумішей до чорних та кольорових металів і навіть води.

Цеппелін Україна представила на виставці каталоги гірничої та кар'єрного техніки. Наші торговельні представники розповідали про ефективність і продуктивність машин, а також про комфорт для оператора, який може тривалий час із задоволенням працювати на техніці Caterpillar. Моделям екскаваторів нового покоління САТ 320, 320 GC і 323 було приділено особливу увагу, адже вони до 45% ефективніші за рахунок нових технологій, вживають до 25% менше палива і економлять до 15% витрат на сервісне обслуговування. Це техніка майбутнього!

Відвідувачі задавали також багато питань про техніку для підземних робіт: стрічкові конвеєри, техніку для розробки довгими забоями, а також для видобутку твердих порід.

У 2018 році виставка пройшла на дуже високому рівні. Її відвідала велика кількість зацікавлених в гірничовидобувній галузі представників бізнесу, у яких була відмінна можливість познайомитися з передовими новинками ринку і укласти взаємовигідні угоди. Дякуємо Прем'єр Експо за чудову організацію!