Днів
Годин
Хвилин
Секунд

7-ма Міжнародна виставка машин, обладнання та технологій для гірничодобувної, вугільної та будівельної промисловості

Зустрінемось після перемоги! • Україна • Запоріжжя • ВЦ «Козак Палац»

Відгуки учасників про виставку

 

Шлянін Сергій, комерційний директор ТОВ «Завод Кранкомплект»  (Запоріжжя):

«Дуже правильно, що організатори вибрали Запоріжжя для проведення виставки. Це дійсно центр важкої індустрії та гірничодобувної промисловості. Вже за перший день виставки ми оцінили як кількість так і якість відвідувачів – було б нереально зібрати представників ГЗК та гірничодобувних підприємств з Кривого Рогу, Дніпра, Горішніх Плавнів, Запоріжжя, Павлограду, Маріуполя, Жовтих Вод, Вугледару, Селідова, Лисичаньска у Києві.

 Вчора наш стенд відвідали такі компанії як ДТЕК, Запоріжсталь, Запоріжкокс, Вільногірський ГЗК, Покровська шахта (Донецька обл.), КЖРК, «Суха Балка». Через це я дуже задоволений».

Дітмар Фішер, головний менеджер з продажів WELTER ZAHNRAD GMBH, Центральна та Східна Європа:
 
«Дуже задоволений якісним складом відвідувачів, вдалося провести переговори з кількома важливими стратегічними партнерами.
Окрема подяка директору виставки за те, що запросив на наш стенд представника заводу, з яким ми давно бажали співпрацювати. Дякуємо за підтримку, професіоналізм та атмосферу команді виставки.»

Патрик Сега, керівник відділу продажів, Офама (Польща).
 
«Дуже багато було зацікавлених, особливо за вчорашній день. Були представники українських компаній (заводів), котрі захотіли співпрацювати з нами, це дуже добре. Багато приходить цільових клієнтів. На порівняння з Європою: часто буває, що виставка велика, але дуже мало зацікавлених.»