Днів
Годин
Хвилин
Секунд

7-ма Міжнародна виставка машин, обладнання та технологій для гірничодобувної, вугільної та будівельної промисловості

Зустрінемось після перемоги! • Україна • Запоріжжя • ВЦ «Козак Палац»

Поради відвідувачам

5 порад для максимально продуктивного відвідування виставки
Online-реєстрація-на-виставку.png
Online реєстрація на виставку.
Ми рекомендуємо вам зареєструватися для відвідування виставки online. Це суттєво зекономить ваш час у перший день відвідування виставки - не потрібно буде стояти в черзі та заповнювати анкету, ви одразу зможете пройти до експозиції.

 

Знаидіть-необхідні-вам-компаніі-та-іх-стенди.pngЗнайдіть необхідні вам компанії та їх стенди. Ви можете заздалегідь переглянути список учасників (за 2 тижні до віставки) виставки на нашому сайті. Безпосередньо у дні проведення виставки ви отримаєте офіційний путівник на стійці реєстрації. Він допоможе вам легко орієнтуватися на місці: в ньому буде план експозиції з номерами стендів, список учасників та повна програма заходів виставки на всі три дні.

Ознаиомтеся-з-діловою-програмою.png

Ознайомтеся з діловою програмою.У нас є повна програма конференцій (за 2 тижні до виставки), семінарів, панельних дискусій та круглих столів. Переглянте графік освітніх подій на нашому сайті та оберіть найцікавіші для вас.

Плануите-свою-поіздку.png

Плануйте свою поїздку. Виставка буде проводитися в виставковому центрі "Козак Палац", який знаходиться в центрі міста Запоріжжя за адресою вул. Перемоги, 70б. Дивіться рекомендації "Як дістатися"


Завжди-на-зв’язку-з-вами.png

Завжди на зв’язку з вами. Приєднуйтесь до нашої сторінки на Facebook -для того щоб бути в курсі усіх подій та новин виставки.


відвідати.PNG