Міжнародна виставка обладнання, спеціальної техніки та технологій для видобутку, збагачення та транспортування корисних копалин
8-10 Жовтня 2019 • Україна • Запоріжжя • ВЦ «Козак Палац»

Поради відвідувачам

6 порад для максимально продуктивного відвідування виставки
Online-реєстрація-на-виставку.png
Online реєстрація на виставку.
Ми рекомендуємо вам зареєструватися для відвідування виставки online. Це суттєво зекономить ваш час у перший день відвідування виставки - не потрібно буде стояти в черзі та заповнювати анкету, ви одразу зможете пройти до експозиції.

 

Знаидіть-необхідні-вам-компаніі-та-іх-стенди.pngЗнайдіть необхідні вам компанії та їх стенди. Ви можете заздалегідь переглянути список учасників виставки на нашому сайті. Безпосередньо у дні проведення виставки ви отримаєте офіційний путівник на стійці реєстрації. Він допоможе вам легко орієнтуватися на місці: в ньому буде план експозиції з номерами стендів, список учасників та повна програма заходів виставки на всі три дні.

Ознаиомтеся-з-діловою-програмою.png

Ознайомтеся з діловою програмою.У нас є повна програма конференцій, семінарів, панельних дискусій та круглих столів. Переглянте графік освітніх подій на нашому сайті та оберіть найцікавіші для вас.

Плануите-свою-поіздку.png

Плануйте свою поїздку. Ми рекомендуємо вам добиратися до місця проведення виставки за допомогою метро або іншим громадським транспортом. Якщо ви використовуєте власне авто, то зауважте, що кількість місць для паркінгу біля входу до МВЦ обмежена.

Безкоштовнии-трансфер.png

Безкоштовний трансфер. Для професійних відвідувачів з гірничодобувних регіонів України, таких як Павлоград, Кривий Ріг, Запоріжжя, Селидове, Вугледар, Покровск, Нововолинськ, Червоноград ми щороку організовуємо безкоштовний трансфер.
 
Завжди-на-зв’язку-з-вами.png

Завжди на зв’язку з вами. до нас у соціальних мережах: FacebookTwitter -для того щоб бути в курсі усіх подій та новин виставки.


відвідати.PNG