Днів
Годин
Хвилин
Секунд

6 Міжнародна виставка гірничодобувної, вугільної та будівельної промисловості

5-7 жовтня 2021 • Україна • Запоріжжя • ВЦ «Козак Палац»

Промисловий навігатор

Програма «Промисловий навігатор»
 
 На виставці MiningWorld Ukraine’19 для всіх учасників працює безкоштовна програма «Промисловий навігатор».
Основне завдання програми – вирішити збутову функцію компаній-учасниць виставок.  За допомогою цієї програми учасники отримують можливість зазделегіть запросити на зустрічі потенційних покупців своєї продукції.
 
Серед відвідувачів-закупівельників власники, директори, керівники, гірничодобувних, будівельних, металургійних підприємств: головні інженери, маркшейдери, геологи, спеціалісти з відкритої та підземної розробки надр, менеджери по матеріальному забезпеченню, транспорту, логістиці, головні технологи, директори гірничодобувних підприємств, спеціалісти з охорони праці.

Для участі у програмі – заповніть анкету, наведену нижче, оберіть компанії, які вас зацікавили, оберіть дату і час, коли вам зручно з ними зустрітися протягом роботи виставки (8-10 жовтня). На виставці вас зустріне представник виставки MiningWorld та проведе до стенду компанії-учасника виставки. Учасники програми «Промисловий навігатор» отримають на виставці друкований каталог учасників, путівник.


Інформація про учасників
 
Hansen Electric, spol. s r.o. (Чехія)
 Вибухобезпечні трансформаторні підстанції,  Магнітні станції, пускачі,  Перетворювачі чатсоти,  Світильники;  Іскробезпечна техніка управління: сигналізаційне та комунікаційне обладнання, датчики, джерела живлення


TDS Zampra spol. с.о. (Чехія)
Машинобудування, виробництво устаткування для підземного видобутку


ENELEX s.r.o. (Чехія)
виробництво гамма-золомірів для безперервного вимірювання зольності вугілля і аналізатори кисню (O2) для оптимізації процесів горіння на електростанціях, теплоцентралях, в промислових котельнях і установках для спалювання.


Belt&Service s.r.o. (Чехія)
виробник конвеєрних стрічок: металокордових, гумотекстильних доставкових, спеціальних стрічок для сипучих вантажів тощо, а також пропонує широкий авортимент промислових вибухозахищених світильників.


Komatsu Mining (США)
Ми є світовим лідером високопродуктивних рішень для гірничодобувної галузі. Ми виробляємо і продаємо обладнання та послуги для гірничодобувної галузі, діючи через бізнес-сегменти обладнання для наземних і підземних робіт, які є лідерами своїх ринків. Система JoyConnect здійснює моніторинг найважливіших робочих параметрів всього обладнання для камерно-стовпової розробки.


Köppern (Німеччина)
валкові преси для енергозберігаючого подрібнення під високим тискомрізних руд і мінералів (таких якзалізна і мідна руди, золото, молібдені алмази), а також цементного клінкеру, вапняку і металургійних шлаків.


Welter Zahnrad (Німеччина) - Виробництво систем приводу


HOSCH (Німеччина) - системи очищення конвеєрної стрічки

hosch350.png
Dezhou Yilun Conveying Machinery Co., Ltd (КНР) - завод стрічкових конвеєрів


Changsha VIBO Wearable Material Co.,ltd. (КНР)
Виробник литих, кованих і штампованих швидкозношуваних деталей.


Aokai Oil Tools Co., Ltd (КНР) – Свердловинні фільтри


HENAN WEIHUA HEAVY MACHINERY CO., LTD. (КНР) - Виробництво обладнання (козлових кранів, мостових кранах, електричних талей), портових машин тощо.


Jinhua Steel Casting and Engineering Parts Co., Ltd. (КНР) - Витратні запчастини (плити, броні, била, футерування, молотки) на дробарки європейських і китайських брендів, а також виробників з ряду інших країн. Запчастини на міксери
АБЗ та БСУ. Футеровки на млини.


Luoyang Golden Egret Geotools Co., Ltd (КНР) - Високоякісні інструменти для ударного буріння.Інструменти з занурювальним пневмоударником.Карбід вольфрамові вставні зуби шарошки.


QINGDAO FAMBITION HEAVY MACHINERY CO., LTD. (КНР) - є виробником підземних вантажно-постачальних машин і самоскидів. FAMBITION виробляє безпечні, ефективні і інтелектуальні вантажно-доставкові машини і самоскиди.


SHANGHAI SHOUHUO RUBBER&PLASTIC CO., LTD (КНР) - Зубчасті паси гумові, конвеєрна стрічка, плоский приводний ремінь, візерунчастий конвеєрний пояс і зубчасті ремені ПУ, клинові ремені, шестигранні клинові ремені, поліклинові ремені, варіаторні паси, ремені з різними покриттями ПВХ, ПУ, гума, термопластичні полімери, ремені поліуретанові.