Міжнародна виставка обладнання, спеціальної техніки та технологій для видобутку, збагачення та транспортування корисних копалин
7-9 Жовтня 2020 • Україна • Запоріжжя • ВЦ «Козак Палац»

Прес-реліз

ВПЕРШЕ: міжнародна виставка з Києва приїжджає в Запоріжжя

Що? Міжнародна спеціалізована виставка гірничодобувної галузі MiningWorld Ukraine

Де? Виставковий центр «Козак-Палац» (вул. Перемоги, 70б)

Коли? 8-10 жовтня 2019

Caterpillar, Hitachi,  Komatsu, Liebherr, БЕЛАЗ, Doosan, JCB, Scania, Iveco, Sandvic, METCO, Deutz – ці бренди відомі навіть далеким від добувної промисловості українцям. Техніка і технології цих індустріальних гігантів, а також ще 100 виробників із Німеччини, Чехії, Швеції, Італії, Великобританії, Китаю, Польщі, Угорщини, Білорусі і, звичайно, України, вперше будуть продемонстровані спеціалістам ключових добувних підприємств Запоріжжя та інших індустріальних регіонів. 

Проведення MiningWorld Ukraine’2019 цього року в Запоріжжі не є випадковим: навколо трикутника, який утворюють Запоріжжя, Дніпро та Кривий Ріг, знаходяться найбільші промислові агломерації України – Кривбас і Донбас. Придніпровський економічний район є центром гірничодобувної, металургійної, енергетичної і машинобудівної промисловості, а також районом присутності індустріальних гігантів.
Техніко-технологічне оснащення – ключова умова ефективності індустріального підприємства. Саме сучасні технології, обладнання і спецтехніка для видобутку, переробки і транспортування корисних копалин мають вирішальний вплив на економічні показники добувного підприємства: обсяги виробітку, асортимент продукції, дохід від реалізації промислової продукції і т.п. Тому для виконання економічних планів технічні спеціалісти – від технічного директора, головного інженера, енергетика, геолога, маркшейдера і до спеціаліста з матеріального забезпечення – мають знати про наявні новинки обладнання і мати змогу порівняти пропозиції різних постачальників. Організатори очікують побачити на виставці 3000 керівників та фахівців з Придніпровського економічного району та інших гірничопромислових регіонів країни та зарубіжжя.

На виставці будуть представлені: кар'єрна спецтехніка і обладнання; гірниче машинобудування; бурова, прохідницька, подрібнювально-сортувальна техніка, інструмент; технології пошуку, розвідки, видобутку корисних копалин;  машини та обладнання для переміщення і транспортування сировини; електрообладнання; запчастини, ГТВ, мастила; системи автоматизації процесів; безпека і екологія гірничих робіт, а також спецтехніка для дорожнього та промислового будівництва.
Великий внесок в обізнаність технічних спеціалістів робить ділова програма: конференції, тематичні засідання фахівців, круглі столи, присвячені актуальним питанням важкої промисловості. Традиційно 8 жовтня відбудеться Форум надрокористувачів за участю голови Державної служби геології на надр Олега Кирилюка. Вперше буде підбито підсумки конкурсу «Кращий надрокористувач України».

Захід проходить за підтримки Міністерства енергетики та вугільної промисловості України, Державної служби геології та надр України, Запорізької Торгівельно-промислової палати, Всеукраїнської Спілки виробників будматеріалів України. Організатором події є виставкова компанія України –  ДП «Прем’єр Експо» (ITE Group PLC).